Розваги виходять на новий рівень, і навіть на вулиці багато дітей і дорослих жадають нових вражень. Виробники йдуть назустріч, пропонуючи нові технологічні рішення, такі як гіроскутер або гіроборд. Але не завжди можна легко визначитися, що саме купити собі, адже чимало людей не розуміють, у чому різниця між цими пристроями. Image

Гіроскутер

Це електричний транспортний засіб, що складається з двох коліс, з'єднаних платформою для ніг, на якій стоїть водій. Працює за принципом самобалансування. Щоб прийняти правильне рішення та купити гіроскутер, який підходить саме вам, потрібно ознайомитися з можливостями та характеристиками таких приладів:

  1. Діаметр обода. Від цього залежить здатність техніки долати нерівності та перешкоди на дорозі. Чим він більший, тим краще агрегат їздить по різних поверхнях. Існують моделі з показниками 4,5–10 дюймів.
  2. Максимальна швидкість. На неї впливає потужність двигуна та вага користувача. У середньому становить близько 15–30 км/год.
  3. Допустиме навантаження. У середньому витримує 60–120 кг, але є спеціальні пристрої для важких людей. Велика маса зменшує хуткість пересування, стійкість і заряд акумулятора.
  4. Потужність. Ефективність і час роботи обладнання залежать від продуктивності мотора, що варіюється в межах 250–1000 Вт.
  5. Кут підйому — від 10 до 30 градусів. Дає можливість їздити по горах і пагорбах.
  6. Наявність керма. Встановлюється для більшого комфорту та безпеки. Дозволяє легше повертати та гальмувати, а також захищає від падінь.

Гіроскутери здатні пересуватися різними поверхнями з досить високою швидкістю і маневровістю, при цьому не забруднюючи навколишнє середовище. Користувачеві не потрібні права водія або ліцензії.

Гіроборд

Електричний засіб пересування з двома бічними колесами, який живиться від акумулятора. Керування здійснюється шляхом перенесення ваги тіла вперед, назад чи в боки. Характеристики техніки відрізняються, тому перед купівлею звертайте увагу на:

  1. Швидкість: 10–20 км/год залежно від ваги людини.
  2. Пробіг: 15–30 км на одному заряді батареї.
  3. Час підзарядки: 2-4 годин.
  4. Навантаження: 100–120 кг.
  5. Вага агрегату: 10–15 кг.
  6. Діаметр коліс: 6,5–10 дюймів.
  7. Функції безпеки: світлодіодні фари, сигнали повороту, звуковий сигнал, індикатор батареї.
  8. Додаткові опції: Bluetooth-динамік, дистанційне керування, GPS-трекер, сумка для перенесення.

Гіроборд підходить для пересування різними типами поверхонь, такими як асфальт, пісок або трава. Це зручний та екологічний спосіб переміщення містом, а також чудовий спортивний атрибут і джерело розваги. Навіть маючи достатньо інформації, складно зробити вибір. Тому насамперед покупці орієнтуються на бюджет і вже потім підбирають характеристики.