Це технологічно вдосконалені складські рішення, які дозволяють зберігати палетовані вантажі на великій висоті (понад 40 м), слугуючи як системою зберігання, так і опорною будівельною конструкцією, на якій закріплені бічна обшивка та дах.

Швидкозведений самонесучий склад – особливості конструкції

Самонесучий склад поєднує в собі окрему будівлю і складську палетну стелажну систему в ролі несучої конструкції, яка кріпиться до стінових панелей і покрівельних матеріалів. Зведення самонесучих складів здійснюється за допомогою болтових з'єднань, без застосування зварювання. Це дозволяє завершити будівництво складу і, за необхідності, розібрати його, перенести на нове місце і змонтувати заново. Висота складу обмежена лише висотою рам стелажів. Ємність зберігання – не обмежена.

Для будівництва самоносучих складів не потрібно капітального будівництва. Саме тому на швидкозведений склад ціна, як правило,не передбачає витрат на будівництво. Стелажна система встановлюється на бетонну площадку і обшивається для захисту вантажу від природних явищ (сніг, дощ, град). Залежно від використовуваних матеріалів, такі склади можуть бути «холодними» і утепленими.

Ці системи призначені для підтримки вантажних одиниць, а також зовнішнього покриття, вітрових навантажень, снігових навантажень або сейсмічних впливів, що відповідають розташуванню складу.

Переваги каркасних будівель

Для розміщення стелажів не потрібно будувати звичайну складську будівлю.

Сам стелаж є конструкцією будівлі.

Максимальне використання доступного простору.

Є найкращим рішенням для зберігання товарів на підвищених висотах.

Гнучкий і адаптований до необхідних потреб зберігання (вага, розміри тощо).

Автоматизовані системи з високим рівнем продуктивності.

Універсальність і продуктивність стелажних складів.

Кожна каркасна будівля унікальна, має свої специфікації та вимоги замовника.

Рішення для зберігання в стелажних будівлях забезпечують належну відповідь на логістичні проблеми, які висуває замовник, досягаючи високого рівня автоматизації та продуктивності, що призводить до зниження витрат на операції.

Як купити швидкомонтований склад

Весь процес починається з концепції та проектування найбільш прийнятного рішення для зберігання, розрахунку з урахуванням застосовних норм і поточного та найпередовішого рівня техніки, проведення лабораторних випробувань, коли це необхідно, виробництва компонентів стелажів та монтажних робіт включно з наглядом досвідчених супервайзерів.

Для розрахунку використовуються складні 3D-програми та аналіз кінцевих елементів, що дозволяє оптимізувати конструкцію для підтримки власної ваги, товарів, що зберігаються, навантажень, створюваних обладнанням для навантажування матеріалів, а також вітру, снігу та сейсмічних впливів.

Разом із високою щільністю зберігання можна скоротити час підготовки замовлення, а також кількість помилок при комплектуванні.

Підсумовуючи, стелажні будівлі мають велику перевагу, оскільки вони зменшують витрати в порівнянні з іншими альтернативами традиційних систем зберігання, які вимагають будівництва складської будівлі для встановлення систем зберігання всередині.

І останнє, але не менш важливе, кінцевий етап – монтаж або будівництво складу. Ця кінцева частина всього процесу є критичною та вимагає постійного нагляду для дотримання погоджених термінів виконання та стандартів якості.