Гра "Бункер" - це психологічний тест, у якому всі учасники мають продемонструвати свої переконливі здібності, щоб отримати місце в омріяному притулку. Гра швидко набула широкого поширення серед гравців.
Хто є підходящою аудиторією для гри в Бункер 3.0?
Гра обов'язково сподобається:
- Особи, які досягли 18 років, можуть об'єднуватися в соціальні групи зі своїми друзями, створюючи своєрідні компанії.
- Особи, які познайомилися нещодавно і зацікавлені у зміцненні свого зв'язку.
- Якщо вас цікавить вдосконалення навичок спілкування та переконання, участь в іграх може принести значну користь, і ця практика допоможе вам покращити свою здатність готуватися до переговорів чи публічних виступів.
Підготовка до гри
"До початку гри мають бути вжиті конкретні заходи".
- Виберіть одного доповідача, який має бути однією людиною, і він може створити набір карток для кожного слухача.
- Виберіть відповідне місце для гри. Рекомендується грати за столом, щоб краще бачити карти кожного гравця.
- Виберіть катастрофу, вибравши випадковим чином одну з семи карт катастроф, щоб визначити основні характеристики постапокаліптичного царства і кількість тих, хто вижив.
- Виберіть бункер. Виходячи з можливостей бункера, люди можуть будувати свої точки і працювати з інформацією, яка доступна їм у цей момент.
Кожній людині дається набір карток, що містять інформацію про її професію, стан здоров'я, захоплення, фобії, біологічні особливості, людські характеристики та інші важливі деталі. Сім карт містять згадані характеристики, а дві додаткові карти надають "особливі умови", які допомагають під час гри. Ці карти здаються у випадковому порядку ідентифікаційною стороною догори.
На початку гри гравець приховує свою особистість від суперників, не розкриваючи жодних примітних рис, як-от вік, стать або інші характеристики. Замість цього гравець поступово розкриває свій характер по частинах протягом усієї гри.
Основні моменти:
Кожен персонаж, зображений в оповіданні або літературному творі, має виняткові атрибути і характеристики, які відрізняють його від інших персонажів.
Вирішальним елементом досягнення успіху є переконання інших у своїй значущості.
Найстрашніші побоювання людства справдилися, і на Землю обрушилася катастрофічна подія. Через обмежену кількість тих, хто вижив, і ще більш обмежену кількість вільних місць у бункері кожен бореться за місце всередині.
Крім того, крім індивідуальних спроб отримати доступ до бункера, учасники гри також прагнуть забезпечити місце в бункері для найвправніших і незамінних людей, працюючи в команді. На визначення того, хто потрапляє в цю категорію, впливає командне голосування, і це вимагає від гравців участі в дискусіях, щоб переконати свою команду у своїй значущості.
Настільна гра Бункер. Правила
Інструкції до гри прості та містять лише основну інформацію, що робить їх легко зрозумілими для обізнаного читача.
Бесіда зосереджена на особистісних якостях героїв цієї історії, а кожне лихо зображує особливі обставини на планеті. З огляду на ці умови, команда має оцінити важливість кожної людини у відновленні гармонії.
У грі "Переконання" гравцям необхідно схилити інших на свій бік, незалежно від сили їхньої руки. Ця психологічна гра дає змогу гравцям використовувати різні тактики, як-от маніпуляції та образи, щоб переконати інших.
У бункерних спільнотах вигнання члена відбувається шляхом голосування, при цьому гравці можуть голосувати або відкрито, або анонімно. Якщо є кілька номінантів і одноголосного рішення не досягнуто, починається фаза "звільнення". Під час цієї фази кожному кандидату дається 30 секунд, щоб переконати інших у тому, що він є правильним вибором для групи. Після того як усі висловляться, проводиться другий раунд голосування.
Основне завдання команди - забезпечити доступ до бункера тільки продуктивним людям, незалежно від їхніх комунікативних здібностей.
Процес гри
Перше коло гри. Окремі особи мають право визначати порядок виступів у групі. Професія людини розкривається, а особистість зберігається в таємниці. Потім учасники уявляють себе на місці представників своїх професій і демонструють один одному свою компетентність, посилаючись на інформацію, що міститься в картках. Наприклад, у світі після ядерної катастрофи, де потрібні знання в галузі ядерної науки, компетентність фізика-ядерника буде цінним внеском.
Гравцям надається можливість вибрати другу карту після розкриття першої. Вибір другої карти залежить від наявної у них колекції карт і їхнього підходу до гри.
Після того, як професія і друга карта будуть розміщені, необхідно провести обговорення в групі, щоб вирішити, хто не може увійти в притулок.
"Додаткові цикли" або "послідовні цикли". Рекомендується починати наступний раунд у протилежному напрямку. Наприклад, якщо попередня партія гралася проти годинникової стрілки, то тепер краще грати за годинниковою стрілкою.
Протягом відведених двох ходів учасникам дозволяється розкрити дві карти своєї переваги з наміром продемонструвати свою позицію як найбільш вигідну. Після цього проводиться ще один раунд голосування, під час якого одночасно вибувають два гравці.
Особи, визнані винними в жадібності, перебувають у Четвертому і П'ятому колах. Під час четвертого і п'ятого раундів гри гравці розкривають свої карти і голосують, щоб визначити кількість вигнанців. Залежно від того, скільки гравців бере участь у грі, це може закінчитися тим, що зі спільноти буде відправлено різну кількість людей. У бункері повинна залишатися половина гравців, тому в результаті голосування зі спільноти можуть бути вигнані двоє, троє або навіть більше людей.
Кінець гри
Після завершення п'ятого раунду учасники збираються для аналізу та обговорення підсумків. Коли залишається рівно половина учасників, їхнє головне завдання - визначити, наскільки їхня організація готова зробити свій внесок у відродження життя на нашій планеті